Астрологічний прогноз для України 2021

Нове коло Сатурна в Україні

2020 рік в Україні став подвійно роком закінчення тривалих процесів, ідей, бізнесів, організацій, так як окрім закінчення взаємних циклів Сатурна Юпітера і Плутона, актуальних для всіх країн, в Україні в 2020 році ще й закінчилося особисте Українське коло руху транзитного Сатурна, щодо натальному. А це дуже важливо, тому що Сатурн керівник Асцендента натальної карти України. Це означає, що нові завдання змінюють для країни старі. Нові цілі, нова політика.

В цьому плані, психологічно 2020 рік міг бути дискомфортним, тому що старі прояви закінчувалися а нові ще не особливо починалися, і могло з’являтися відчуття вакууму, стояння на місці, стагнації, закінчення, розвалу, завершення, невизначеності. Відчуття, як пізній вечір.

У 2021 році розпочне вже відчуватися новий вітер змін, нові події в країні, нові ідеї, шлях до нових рішень. Це повернення Сатурна допомагає Україні в постановці нових цілей, напрямку руху. Хоча сам відчувається, як зупинка руху. В натальній карті України (24.08.1991 Київ прибл. 18-00) Сатурн знаходиться в 1 полі, і керує 1 полем.

Тобто, Україна — «Сатурнівська» країна, країна обмежень, повільного розвитку, вузьких можливостей, відпрацювання карми. Змушує своїх громадян розраховувати на себе, а не на державу. Не дивлячись на складнощі, Сатурн — міцна планета, з роками міцнішає, загартовує характер. Подібно до того, як цементний розчин міцнішає з часом. Тому Україна не збирається розвалюватися, прагне бути єдиною державою. Завданням першого кола Сатурна було відбутися. Завданням другого — динаміка, рух, розвиток. Які в «Сатурнівскій» країні Україні відбуваються повільно.

 
У момент повернення Сатурна (грудень 2020), Юпітер знаходиться поруч з Сатурном, що зменшує силу обмежень цього зимового з’єднання планет. І підштовхує під час другого витку, рухатися в сторону Юпітера. Тобто в сторону фінансово багатих країн, які викликають оптимізм.
У 2021 році боротьба нового зі старим підсилиться, тому що Юпітер з Саутрном у Водолії стануть на натальну опозицію Місяця з Сонцем натальної карти України.
        
       В натальный карті України э опозиція Сонце — Місяць, тому в процесі євроінтеграції, сусідні країни — Росія тягне ковдру на себе, а Європа на себе.

  
          Взимку в Україні можливі потайливі події, обмеження і тиск сусідніх країн, які змушують Україну прислухатися до їхніх інтересів (енергія повернення Сатурна і Сатурна в 1 полі).
           В натальній карті України на Сході Уран з Нептуном — глобальні планети. Ті, соціально-економічні процеси, що відбуваються в Україні, логічно розглядати як частину глобалізації, а не тільки як особисті, внутрішні процеси України.
        Посилення війни Росії з Україною не буде. Сатурн означає заморозка, а не війна.
         Триває інформаційний, агентурний тиск і захист своїх інтересів з боку Росії. Однак імперські нотки зменьшаться і збільшиться демократичність у зв’язку з планетами у Водолії у опозиції до Лева.          
 
 
 

  

Україна сама по собі, чи з ЄС чи з Росією ?

Натальна карта України схиляє до об’єднання, а не до того, щоб бути самою по собі. Так, як повний місяць — нестабільна енергія а також, є планети без аспектів, Марс і Сатурн. Краще, як би були стабілізуючі зв’язки з іншими державами.

      На даний момент тенденція до вступу в Євросоюз, а не в союзну державу з Росією. Та й планети у натальній карті України — Раху в Козерозі, Сатурн у Водолії. Тенденція руху в бік вільних духом демократичних країн, а не в бік «царської Росії», яку символізують планети у Леві у натальній карті України.

У 2017-2019 роках Сатурн був у 12 полі карти України — затишшя, таємні обмеження, закулісні процеси в політиці, договорняки. Поки транзитний Сатурн в 1 полі Натальной карти України (проти 7-го), з 2019 до 2024 року, то Україна «не буде ні з ким одружуватись». Восени 2019 Сатурн зайшов у 1 поле, і з цього періоду почалося тимчасове ослаблення Євроінтеграції. Збільшилося відчуття, що Україною всі скористалися в своїх інтересах. Цей період призначений, щоб розібратися в собі, побути на самоті. Не шукати ворогів і винних навколо, а глибше покопатися в своєму самовизначенні, виправляти свої недоліки. Сатурн у 1 полі до 2024 року. 1 поле означає «Сама». Тобто Україна сама по собі, без об’єднання до 2024 року. В 2021 році планети у Водолії, посилять бажання об’єднуватися, а не бути самій по собі.

У Євросоюз Україна могла б увійти в 2024 році на таких аспектах, як: вхід Плутона в Водолій, і його з’єднанням з Сатурном, управителем Асцендента. (Планета 10 поля влади увійшла в інтернаціональний знак зодіаку і об’єдналася в державних темах) І з’єднання Урана з Юпітером у 4 полі. (Вступ територій і народу в інтернаціональне співтовариство)

 

Економіка в Україні у 2021 році, як і в інших країнах, стане трохи краще, ніж у 2020 році. Це пов’язано з виходом Юпітера і Сатурна з Козорога, знака, який вплинув як обмеження, заморожування, зупинки, карантини пов’язані з коронавірусом.  Люди будуть більше звертати увагу на суспільство, а не на державу. (Перехід Козоріг Водолій)

Рівень зарплат в Україні. Поки Сатурн в 1 полі (2019 — 2024гг.) заробляє той, хто реально працює. Просто так грошей в цей період не платять. І платять не особливо багато. 2025-26 роки — Сатурн у 2 полі — це теж фінансових бонусів просто так не надає, все по чесному. Скільки вмієш заробити — стільки й отримаєш. Ще й зі сферою діяльності треба не помилитися.

     З 2026г. — починається період менш суворою фінансової реальності для громадян України . Астрологічно, тому, що Плутон пару років, як вийде з Козорога (знака обмежень), транзитний Сатурн переходить у 2 половину 2 поля, з’єднується з Непутном. Починається принципово інший, більш комфортний період зарплат, пенсій, допомог в Україні.

     При цьому з весни 2021 до весни 2023, Юпітер буде компенсувати цей фінансово складний період, наскільки можливо, покращуючи і компенсуючи тяготи Сатурна.              

Тобто 2020 рік став, схоже, періодом максимальних обмежень в заробітках, «дно», потім ситауція з заробітками буде дуже повільно, поступово поліпшуватися.

Будівництво доріг в Україні.

Уран у Тельці 2019-2026 рр.

       У знака зодіаку Тілець резонанс з Україною. Цей транзитний Уран в 3 будинку натальної карти України до 2024 року. Це допомагає ремонту доріг, мостів. Можна припустити, що активне будівництво доріг в Україні не закінчиться в 2020 році а буде і далі відбуватися найближчими роками.

Врожай сільсько — господарських культур

в Україні у 2021 р, швидше за все, буде краще, ніж в 2020. Тому, що більше дощів. Юпітер і Сатурн у Водолії. А в 2020 році Сатурн з Юпітером були в посушливому Козерозі і літо видалося посушливим. Хоча, звичайно, Водолій не відноситься до особливо родючих знаків зодіаку. Тому, навряд чи врожай буде шикарним. Швидше за все, хороший врожай у тих культур, які підвішені на підв’язках, у повітрі. І на яких не один плід а багато. Водолій підштовхує до експериментів, і застосування новітніх технологій.

 

Чи буде війна з Росією в найближчі роки?

Транзитний Нептун снає в опозицію до Марса у Діві 2022-2023 рр. Нептун проти війни, він розчиняє Марс. Це плавна демілітаризація. «розчинення»,  військової теми, але не різко, а в розмитій обстановці, в атмосфері невизначеності.

Еміграція з України, заробітчани.

Багато планет у зоні розчинення (Козеріг, Водолій, Риби) — це процеси руйнування, закінчення, еміграції. Ці енергії також гарні для релігійності, духовного розвитку. Багатостороннього погляду на речі, мудрості. Йде як би процес розпаду. Це треба перед створенням чогось нового. Як і раніше великий потік заробітчан і емігрантів.

 

          Вплив Джо Байдена на Україну

Джо Байден сильніше впливає на економічні та політичні процеси в Україні, ніж Дональд Трамп. Тому, що у Байдена планети на Плутоні в Скорпіоні натальної карти України. Тобто Байден зіграє важливішу роль у долі України ніж Дональд Трамп.

Окрім синастрії з картою України, про це свідчить те, що восени 2020 року в 1 будинку натальнї карти України відбулося з’єднання Плутона з Юпітером. Яке найближчим часом проявиться як і розвиток, і руйнування не потрібного, віджилого, не перспективного. З’єднання відбулося у Водолії — суспільство вибудовується не за принципом держави, а в інтернаціональному форматі. Водолій не пов’язаний з патріотизмом.

Українська Армія 2021

У солярі України 2020р. Ліліт разом з Марсом — некоректне ставлення до своїх військових, некоректні теми в армії. Є можливість щось посилити, а щось виправити. Помилки будуть дуже сильно видно. Але це не означає війну. Сатурн з Юпітером у 1 домі -заморозка конфлікта.

 

Зеленський:

       З’єднання Юпітера з Сатурном відбулося в грудні 2020 р у Водолії на Сонці Зеленського. Це означає, що його позиція в політиці посилиться, і він буде грати більш вагому роль як в українців, так і в іноземній політиці. Також це означає, що він не піде з поста презтдента, а навпаки, закріпиться на ньому.

В 2021 році планети Юпітер і Сатурн у Водолії, це означає, що вони будуть допомагати і коригувати діяльність Водолія Володимира Зеленського. У нього більше сил і можливостей для здійснення його планів. Сатурн змусить приземлитися і бути ближче до реальності, Юпітер додасть хороших можливостей, резонанс зі світовим співтовариством.

Окрім транзитного Юпітера й Сатурна, також про те що він і надалі буде президентом України свідчить те, що в Солярі України на 2021-2022 рік у 10 домі Соляра знаходиться Юпітер у Водолії. Тобто трактовка — при владі Водолій. 

        У його особистій карті про зростання справ, свідчить зростаюча фаза прогресивного Місяця у 2021 році. Тобто можна прогнозувати, що підвищиться його ефективність роботи.

         Водолій — знак дружби. Тому можуть з’явитися країни, з якими в України виникнуть більш довірчі, дружні стосунки.    

      У карті Зеленського Сонце з Венерою — це символ миру. Також Раху в Терезах в його карті схиляє до закінчення війни і ворожнечі.

           Енергетика Зеленського веде до того, щоб Українська держава була менш жорсткою, більш гнучкою і пластичною, демократичнішою.

         Проблеми, які він створює, це руйнування, каламбури — Уран. Перемішування,переформатування. Відсутність професіоності, відсутність структури — Сатурн у Леві.

При Зеленському в Україні зменшується централізація (Водолій).

      Вибір Водолія президентом — це не випадковість, а закономірність, тому що у Водолії в Натальной карті України Сатурн, і Місяць. У 2020-21 роках посилення цього Водоліївського Сатурна. І це підштовхує до того, щоб президентом у цей період був Водолій, зі своїми гідностями і недоліками. Також про те, що Водолій доречний в якості президента говорить те, що Уран у Тельці 2018-2026рр.  А також такий незвичайний показник, що в карті Володимира Путіна транзитний Уран, планета Водолія в 7 домі з 2019 року — тобто, у Путіна є відносини з президентом — Водолієм . 

 

Донбас 2021

У 2021 року стане менше проблем з перетином кордонів «ДНР». Тема обмежень зменшиться. Обмеження фінансових переказів, швидше за все, зменшаться з кінця літа, після Виходу Ліліт з Тельця. На Донбас поступово продовжує приходити мир. Але глобально, поки в Росії Володимир Путін при владі, в Донецькому регіоні все приблизно так само, як і було. Як і в інших подібних регіонах Придністров’я, Осетія, Абхазія, Крим.

Крим 2021

Вода в Крим з Дніпра буде подана, швидше за все, в 2024 г, під час знаходження Сатурна в Рибах. Але проблема води в 2021 році зменшиться, тому, що Сатурн і Юпітер перейшли з посушливого знака Козоріг у водний Водолій. Юпітер, планета везіння входить в Риби в 2021 (травень-липень), що означає деяке поліпшення справ в Криму. Збільшення потоку туристів. Потім Юптер ввійде у Риби у 2022 році, що означає подальше поліпшення справ у Криму.

Настрій людей в України у 2021 році (психологічний стан)

На психологічний стан, атмосферу окрім вищеописаних транзитів впливає індивідуальний ритм — прогресивний місяць. Тут є цікава інформація, і щоб її освітити, подивимось на те як цей показник впливав минулих років.

Прогресивний місяць

Прогресивний місяц може вказувати на настрій людей і деяки важливі події.

Наприклад у 2006 році, прогресивний місяць увійшов у 8 дім натальної карти України — і почався період збільшення цін на газ. 8 дім означає чужі ресурси (Російський газ). Місяць означає гнучке коливання.

 

Поки прогресивний місяць був угорі карти України, президентом України був Янукович (Знак зодіаку Рак — його володарем є Місяць).

2010, 2011 років прогресивний місяць був у Скорпіоні — криміналізція влади при Яноковичі.

Коли той місяць увійшов у  12 дім карти України (наприкінці лютого 2014г) Янукович втік. 12 дім означає — втікати, уникати, ховатися, зникнути. 

З лютого 2012 — у Стрільці, який в астрогії пов’язаний з закордоном, іноземцями. Проявився  30 березня 2012 як підписання угоди з ЄС, влітку 2012 року, як футбольний чемпіонат Євро -2012. Подія, коли було багато іноземців в Україні.2013 рік прагнення у ЄС, Євромайдан. Піднесення національного духу. Це все тєми Стрільця — оптимізм, закордон, інші країни.

А у серпні 2014 року прогресивний місяць увійшов до Козорога — знаку обмежень, кордонів, примушення, заморозки. І наступ Української армії було зупинено, російськими військами, які відповідно до 12 дому вели себе таємно. Потім поступово, поки прогресивний місяць був у Козорогі — війну заморожено, але конфлікт не вирішено.

Навесні 2015 прогресивний місяць наблизився до Урана, та до 1 дома (зовнішній вигляд) країни, і було законодавчо затверджено процес «декомунізації». Коли місяць увійшов у 1 дім  з другою половини 2015 року почали змінювати назви вулиць, районів, інши зміни в тім, як виглядають назви Українськіх міст та сел.

Навесні 2017 року, прогресивний місяць увійшов до Водолія — знаку, пов’язаного із інтернетом, соц. мережами, інтернаціоналізмом, співдружністю, свободою.

І маємо такі події:

28 квітня рішення про заборону Російських соц. мереж

11 червня 2017 року рішеня про безвіз з ЄС. Вільне пересування країнами Євросоюза.

А колу у Водолії прогресивний місяць з’єднався зі своїм натальним положенням, у січні 2019 року, в Україні почалася предвиборча компанія Володимира Зеленського, Водолія, і він був обраний президентом.

Спочатку, і всередині літа 2020 рока він поводив себе дуже по Водоліївськи — розпустив Верховну раду, їздив багато по областях, займався згуртуванням своєї політичної партії, ініціював політичні скандали.

А в серпні 2020 прогресивний місяць зайшов у Риби. Знизилась, попливла, розм’якла якість роботи уряда, почалися мутні часи, щось неясне, незрозуміле, туман, невизначеність у політиці, суспільстві. Також Риби пов’язані зі сльозами, тугою, сумом. Тому настрій у країні у 2020-21 роках може бути не бадьорий.Також цей знак пов’язаний з активізацією тайних процесів, шпигунства, діяльністю колаборантів.

Риби означаюсть перемішати колоду карт, перед наступною грою.

Якість економічних процесів знизилась, оскільки Риби у опозиції до Діви — знаку якості. Все неякісно. Багато що почало руйнуватися.

4 березня 2020 замість Гончарука прем’єром був обраний Шмигаль у зв’язку з паганими економічними результатами дільності Гончарука.  — Це положення прогесивного Місяця на куспіді 2 поля -тема економіки, фінансового забезбечення.

Але нашо потрібен такий знак Зодіаку, у чомо його сенс?

Згадаємо Виктора Ющенка — його знак Зодіаку Риби.

Він пов’язаний із затишшям перед бурею. Він мовчазний, займається зміною позицій, підготовкою до нового стрибку, який буде з грудня 2021, коли Місяць увійде до Овна.

Нашо Риби це як «Навіщо потрібна ніч?» Щоб відпочити, переключитися до подій нового дня.

Риби люблять побути наодинці, помовчати, тому в цей період зменшення відчуття Євроінтеграції, і інтеграції з Росією і іншими країнами.

Для тих, хто в темі, знак Риби гарний для того, щоб налаштуватись на Всесвіт, на Бога, помолитись, помедитувати, послухати гарну музику. Знак пошуку, вілного плавання. Пов’язаний із пацифізмом, культурою, творчістю.

Риби не люблять орієнтуватися логічно, а люблять інтуітивно, тому щоб відчути , що відбувається у цей час в Україні, краще не аналізувати, а відчувати.

Також знак Риби сприяє єднанню, змиренню. Відказу від агресії. Обміну полоненими, наприклад.

Місяць у Овні (з грудня 2021 р.) — час нових стартів, змагань, нової ідеї, нових подій, час активності, осмисленого руху вперед. З цього часу в Україні не буду ефекта хаосу і відчуття невизначеності.

Окрім того, що у грудні 2021 року місяць ввійде у Овен, Прогресивне Сонце увійде у 2021 у Терези. І у грудні буде прогресивний повний місяць. Це період дуже емоційно напружений, конфліктний. Місяць навпроти Сонця. Період радикальних, кардинальних змін.

Важливо у цей період не вийти за межі нормального. Не намагатися досягти недосяжного.

Із грудня 2021 по березень 2024, поки прогресивний Місяць в Овні — активний, дійовий, динамічний період. Початок нових процесів. Швидкість розвитку. Відчуття перспективи. Ясна, чітка позиція.

Хоча Овен може бути агресивним, войовничим, інші чинники у транзитах, дирекціях, не свідчать про відновлення війни з Росією.

Що стосується переходу прогресивного Сонця у Терези, з другої половині літа  2021 року. У зовнішньому просторі це початок періода більш активної співпраці з іншими країнами, політичних домовленостей, договорів, а у внутрішніх справах країни — підсилення законності, якості роботи судів. Цей період взагалом 30 років. І 2021 рік- тільки його початок.

 

Соляр України 2020-2021

29 річниця незалежності

Асцендент соляра 2020 року у Козорогі на Сатурні, означає що  29 рік незалежності України (серпень 2020 -серпень 2021) виглядає як рік обмежень, терпіння, витримки, присутності карантинів, вузьких можливостей, профілювання, постановки цілей. Інші країни, таке враження, що відвернулись у цьому року від України, чи навпаки ставлять їй серьозні, складні, але справедливі вимоги. Плутон близько до Асц — суворий рік, завдання робити серьозні зміни у країні.

Програма Зеленського «Велике будівництво» продовжить діяти, й цього року будуть будуватися дороги, мости й інші серьозні обїекти Україні.

У 2 полі соляра Нептун, Ліліт Марс. С фінансами — невизначеність, залежність від світових тенденцій, можливі провокації, пов’язані з квапливістю, і відсутністю досвіда. Краще не гарячкувати, не швидити з прийняттям рішень. У фінансах поводити себ більш виважено. «Сім разів відміряти, один раз відрізати.»

У 3 полі соляра Уран може свідчити про те, що у сусідів — країн відбувається процес демократизації, змін, революційних процесів у більш менш спокійній формі (Уран у Тельці).

 

Кєту Раху 11- 5 поле  Стрілець Близнюки свідчать, що слід займатися своїми справами а не закордонними. Спілкуватися, знаходити спільну мову, уникати амбіцій.

У 7 полі планети у гармонійних аспектах, це означає, що віни немає, також про це свіжить Сатурн на Асценденті — холодне, заморожене становище процесів у країні. Замороження війни.

Місяць у 9 полі у Скорпіоні в слабкій опозиції до Марса. Багато людей у психологічному стресі, у повітрі вітає атмосфера тривоги, емоційної напруженості, яка час від часу призводить до тимчасових загострень і конфліктів у суспільстві. У цьому солярному році (серпень 2020- серпень 2021) більша кількість людей померає, ніж у сусідні роки.

9 поле пов’язано з Верховною Радою, тому там можлива нестабільність, зміни.

10 поле в Скорпіоні — цілі не видно, вони обговорюються, намагаються сформуватися, але не виходить. Боротьба, складнощі у формуванні цілей і уряді.

Юпітер у Козорогі у 12 полі. Небагато привідів для оптимізму.

У Солярі присутня кваадратура Марс Сатурн з іншими планетами. Це може означати боротьбу між бажанням воювати, і тримати конфлікт замороженим. Оскільки з Марсом у поєднанні Чорна Луна, то це означає що рішення воювати — помилкове, яке не призведе до вирішень питань, а лише ускладнить ситуацію.

Соляр України 2021-2022

30 річниця незалежності

На сході Солара Близнюки (Asc у Близнюках) означає, що наступний Солярний рік (серпень 2021 — серпень 2022) буде сприйматися, як легкій. Оживлення торгівлі, економіки, відчуття «свіжого повітря».

У зеніті знаходиться Юпитер у Водолії, що може означати помірний тиск іноземних країн в стилі рекомендацій. А також сприятливі умови для економічного розвитку.

Юпітер буде допомагати досягати цілей. Також це положення — один з чинників, який свідчить, що при владі в Україні буде Водолій (Зеленський), і що в нього будуть якісь успіхи в управлінні державою.  Опозиція Юпітера до Сонця означає політичну боротьбу, зокрема боротьбу між вимогами іноземних держав і українською владою.

Астролог Олексій Кириченко, грудень 2020 р.

Відео версія астрологічного прогноза у 2-х частинах.

Поділитися у соц. мережах

Поделиться в facebook
Поделиться в vk
Поделиться в odnoklassniki
Поделиться в telegram
Поделиться в twitter
Поделиться в google
Поделиться в whatsapp
Вашему вниманию общий астрологический прогноз на 2021 год